Dzień Matki i Ojca
niedziela, 31 maja 2009 18:00

Dzień Matki i Ojca

Rys. Mariola Krakowska

Dnia 27.05.09.r w naszej szkole, odbyła się akademia z okazji dnia matki i ojca. Chociaż nasi tatusiowie odchodzą swoje święto 23 czerwca, to nasi wychowawcy zdecydowali się połączyć te dwa święta. Na deskach naszej szkoły wystąpiły klasy: 2b, 2a, 3b, oraz reprezentantki klasy szóstej. Nasi młodzi aktorzy z klasy 2a, pod opieką pani Barbary Kałuży, wystawili bajkę pt. „Kot w butach”. W klasie 2b, przygotowanej przez panią Annę Seremak, życzenia naszym solenizantom złożyły bajkowe postacie. Np.: Królewny, Czerwony Kapturek, wróżki, krasnoludki i wiele innych zachwycających postaci.
Klasa 3b wraz z panią Ewą Świerczek, przygotowała tradycyjny występ składający się z pięknych wierszyków i piosenek, dedykowanych naszym rodzicom. Na koniec wystąpiły dziewczyny z klasy szóstej. Ola, Natalia i Ewa, zaśpiewały dwie piękne piosenki, które przygotował pan Jerzy Migacz. W trakcie akademii niejednemu zakręciła się łezka w oku.
Serdecznie dziękujemy naszym rodzicom =).

Ewka

Poprawiony: środa, 03 czerwca 2009 11:40