Dzień Babci i Dziadka
czwartek, 16 lutego 2023 09:27

Dzień Babci i Dziadka

"Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka…” – takie słowa można było usłyszeć 20 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej w Gnojniku. Był to dzień pełen wzruszeń i radości dla naszych kochanych babć i dziadków. Pani dyrektor naszej szkoły przywitała przybyłych gości oraz złożyła piękne życzenia, do których też dołączył się Wójt Gminy Gnojnik. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać dzieci w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia i tańczyły. Rodzice wraz z nauczycielami  przygotowali przedstawienie pt.”Kapryśna królewna”. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków  pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie  spędzone chwile z wnukami.
Na zakończenie uroczystości dzieci  wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego - nie tylko w dniu ich święta.

Poprawiony: piątek, 17 lutego 2023 17:34