Oddaj głos na Tatianę
sobota, 29 października 2022 13:17

Szanowni Państwo
Zwracamy się z uprzejma prośbą o rozpropagowanie wśród rodziny i znajomych poniższej informacji.
Zbierzmy się razem żeby podwoić sukces naszej uczennicy klasy 1b Tatiany !!
Szczegóły głosowania na NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI podamy wkrótce we wiadomości.
Kapituła wyłoniła zwycięzców V edycji Konkursu
Zaśpiewaj i Ty Niepodległej. Miło mi poinformować, iż UCZENNICA NASZEJ SZKOŁY z klasy 1b -TATIANA KRZYWDA  zajęła II MIEJSCE ex aequo w kategorii wiekowej, klasy I-IV, soliści
Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia. Na konkurs napłynęło ponad 260 zgłoszeń przygotowanych przez uczniów i nauczycieli z małopolskich szkół podstawowych.
9 listopada najlepsi z najlepszych, w tym nasza Tatiana, wezmą udział w GALI FINAŁOWEJ w Kopalni Soli Wieliczka. Koncert laureatów V edycji konkursu ZAŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! Moja Poezja - Moja Ojczyzna będzie transmitowany na żywo na You Tube kopalni. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji. Start o godzinie 13.00. Przed nami wiele wzruszeń i wspaniałych występów. Młodzi artyści na scenie w komorze Warszawa dadzą z siebie wszystko!

NAGRODA PUBLICZNOŚCI
Znamy zwycięzców. Wiemy, które miejsca zajęli. Wciąż jednak pozostaje do przyznania Nagroda Publiczności. Spośród wykonawców nagrodzonych przez kapitułę od 28 października można wybierać swojego faworyta i głosować na niego w internetowym plebiscycie. GŁOSUJNMY NA NASZĄ TATIANĘ!!! Szczegóły wkrótce!

Organizatorzy i partnerzy
Konkurs wokalny zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego oraz Kopalni Soli Wieliczka. Muzycznej rywalizacji partnerują Małopolski Kurator Oświaty, Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce, Akademia Muzyczna im. K. Pendereckiego w Krakowie, Agencja Mienia Wojskowego, Cyfrowa Polska. Patronatem medialnym wydarzenie objęła TVP 3 Kraków.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

GŁOSUJMY na TATIANĘ!!!