Zaciśnięte pięści
wtorek, 10 maja 2022 13:04

Przedstawienie profilaktyczne pt. „Zaciśnięte pięści”

 

Dnia 17.03.22r. uczniowie klas 5 – 8 obejrzeli przedstawienie profilaktyczne pt. „Zaciśnięte pięści”

To pouczająca opowieść o emocjach. Od tych najciemniejszych, złych po te piękne, takie jak przyjaźń czy miłość. Żyjemy w niepewnych czasach. Stres, niepokój i lęk przed jutrem towarzyszą nam na co dzień. Jednak nie zawsze potrafimy poradzić sobie z trudnościami, które napotykamy na naszej drodze. Nieważne, w jakim jesteśmy wieku. Spektakl w prosty sposób pokazuje działanie pętli agresji, która zamienia ofiarę w kata. Często agresja młodych ludzi ma podłoże w przemocy, której doświadczają w rodzinnym domu. Nie zawsze można skutecznie obronić się przed przeciwnościami losu, można natomiast dzielnie stawić im czoła.


Pedagog szkolny Lucyna Szot

Poprawiony: czwartek, 12 maja 2022 15:13