Konkurs „Jan Paweł II – mój autorytet"
czwartek, 28 kwietnia 2022 20:11

Wojewódzki Konkurs „Jan Paweł II – mój autorytet” został rozstrzygnięty!

Uczniowie  Naszej szkoły z zaangażowaniem wzięli udział  w  konkursie komputerowym i plastycznym pod hasłem “JAN PAWEŁ II – MÓJ AUTORYTET” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Zębie.

Tematyka prac konkursowych dotyczyła „Ekumenicznych wątków z biografii Jana Pawła II”.

Najważniejszym celem konkursu było propagowanie wartości chrześcijańskich, ale także prezentowanie dzieciom i młodzieży postaci papieża Jana Pawła II, jako najwyższego autorytetu moralnego współczesnego świata. Niezwykle istotne było również ukazanie związków Papieża z Małopolską, a także  kształtowanie i rozwijanie u uczniów umiejętności posługiwania się  programami multimedialnymi. Oficjalne wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 3 czerwca w powiecie tatrzańskim.

Gratulujemy!

Wyróżnieni:

Wiktoria Chiniewicz  VIIIb

Szymon Zając - VIIA

Poprawiony: środa, 04 maja 2022 09:41