Opłata za obiady
piątek, 28 stycznia 2022 09:47

Opłata za obiady STYCZEŃ- LUTY

Dotyczy klas 1-8 (!)

Za miesiąc styczeń za obiady należy zapłacić do 4 lutego 2022 r. Jest to kwota 4 zł razy ilość zjedzonych obiadów. Zgodnie ze wcześniejszą informacją uczniowie korzystający z opieki GOPS, którzy jedli w styczniu również wnoszą te opłatę.

Jeśli uczeń będzie jadł obiad 28 lutego tj . poniedziałek po powrocie do szkoły, to należy wpłacić 4 zł do dnia 4 lutego 2022 r. przy okazji wpłaty za styczeń. W przypadku kontynuacji nauczania zdalnego lub w przypadku nieobecności ucznia (którą należy zgłosić wcześniej według obowiązujących zasad), ta kwota będzie odliczona w kolejnym miesiącu.

Opłatę należy wnosić na stołówce szkolnej osobiście lub przez osoby trzecie ( można podać w kopercie przez dziecko z kl. 1-4, które przychodzi do szkoły).

Poprawiony: piątek, 28 stycznia 2022 10:02