Komunikat Dyrektora szkoły w sprawie pracy szkoły od 25 maja 2020r.
czwartek, 21 maja 2020 22:08

KOMUNIKAT

Od 25 maja 2020 r. uczniowie klas ósmych mogą dobrowolnie korzystać z konsultacji z nauczycielami uczącymi wg harmonogramu i na zasadach przesłanych we wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus. Będzie można korzystać z biblioteki szkolnej jednak w ograniczonym zakresie.

od 1 czerwca konsultacje z nauczycielami uczącymi będą możliwe dla chętnych uczniów wszystkich wg harmonogramu i na określonych zasadach.

W szkole będą obowiązywały ściśle określone zasady bezpieczeństwa.

Wszystkie ważne procedury, regulaminy przesyłane będą jak dotąd do wiadomości uczniów i rodziców poprzez dziennik elektroniczny.

Apeluję o zachowanie bezpieczeństwa w każdej sytuacji i o zdrowy rozsądek w działaniu. Należy pamiętać, że nie jesteśmy sami i trzeba zadbać nie tylko o siebie, ale i o innych.

Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Monika Holik- Dyrektor szkoły

Poprawiony: czwartek, 21 maja 2020 22:31